APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | WhatsApp Beta s ďalšou aktualizáciou. Tešiť sa môžete na integrované videá

Vývojári stojaci za aplikáciou WhatsApp nám už dlhšiu dobu robia veľkú radosť, totiž v pravidelných intervaloch pracujú na aplikácii a prinášajú stále nové a nové funkcie.

Vo Windows Store aplikácia dostala v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá priniesla nie len opravy a vylepšenia stability aplikácie, ale bol aj pridaný vstavaný prehrávač videí spolu s novými emotikonmi, ktoré už nejaký ten piatok nájdeme aj na konkurenčnej platforme Android a iOS.

Po novom by ste teda po prijatí videá v rámci správ nemali byť vyhodený do externej aplikácie, ale budete si môcť video pozrieť priamo v rozhraní WhatsApp aplikácie.

Najnovšia verzia aplikácie je 2.17.90. Upozorňujeme, že táto funkcia je dostupná len v BETA verzii aplikácie, ale s druhým dychom dodávame, že sa jedná o funkčne ako aj kvalitovo sa vyrovnané aj tej bez prívlastku BETA.

Aplikáciu stiahnete, resp. aktualizujete cez odkaz nižšie.

WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: unknown

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close