Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

APLIKÁCIE | Vonku je aplikácia pre rozšírenú realitu na Windows 10

Microsoft oficiálne vypustil aplikáciu Holograms pre Windows 10 používateľov, ktorá prináša rozšírenú realitu na počítače.

Aplikácia bola pôvodne dostupná len pre členov programu Windows Insider. Aplikáciu si však ešte pár dní nevychutnáte na plno. Totiž je primárne určená pre Windows 10 Creators Update aktualizáciu, ktorá príde až 11. apríla. V každom prípade však poteší mnohých fanúšikov rozšírenej reality, totiž aplikácia ponúka viacero zaujímavých funkcionalít. Napríklad môžete prostredníctvom nej umiestniť hoci aký predmet či už do reálneho prostredia alebo iného. Následne je možné jednotlivé prvky upravovať v rámci rozhrania aplikácie.

Rozšírená realita v podaní Microsoftu v praxi

Aplikáciu môžete stiahnuť cez odkaz nižšie, avšak berte na vedomie, že nemusí zatiaľ fungovať korektne kým nenainštalujete do svojho PC Windows 10 Creators Update aktualizáciu, ktorá v sebe má emulátor pre rozšírenú realitu.

Holograms
Holograms
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Code needed

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close