APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Vine sa stane fotografickou aplikáciou Twitteru

Sociálna sieť Vine to už mala zrátané, Twitter sa rozhodol ukončiť jej podporu len nedávno. Avšak v týchto dňoch sa všetko mení, totiž prostredníctvom oficiálneho Twitter blogu bolo oznámene, že z tejto sociálnej siete sa stane fotografická aplikácia.

Mnohých tak určite poteší, že budú aj naďalej môcť nahrávať 6-sekundové videá avšak s jednou zmenou. Videá totiž už neuvidíte na sociálnej sieti Vine, ale budú nahrávané priamo na Twitter. Prípadne ich budete môcť ukladať priamo do pamäte vášho smartfónu a zdieľať ich na iných sociálnych sieťach.

Tvorcom videí bude sprístupnené aj nové upozornenie „Follow on Twitter“ s cieľom presmerovania svojich doterajších fanúšikov na „novú“ sociálnu sieť. V prípade ak sa autori videí rozhodnú svoje videá zálohovať tak im to bude umožnené buď cez rozhranie aplikácie alebo priamo cez web.

Ak by ste chceli aplikáciu vyskúšať, tak ju stiahnete cez QR kód nižšie.

vinci aplikacia pre windows QR

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close
Pracovné ponuky