APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | UnZip Free, rozbaľujte a archivujte vaše dáta

Vo Windows obchode sa objavila zbrusu nová univerzálna aplikácia UnZip Free dostupná ako pre PC tak aj pre smartfóny, ktorá už asi ako tušíte slúži na rozbaľovanie a archiváciu súborov.

Aplikácia podporuje viacero formátov, konkrétne (archivovanie) „zip“, „.gz“, „.bz2“, „.7z“, „.xz“, „.iso“, „.lzma“, „.cpio“, „.ar“, „.lzip“, „.lzop“, „.lz4 a pre rozbaľovanie tieto formáty: zip“, „.gz“, „.bz2“, „.7z“, „.xz“, „“.zip“, „.7z“, „.bz2“, „.bzip2“, „*.gz“, „.gzip“, „.tgz“, „.tar“, „*.rar“, „.xz“, „.cab“, „.iso“, „*.lzma“, „.cpio“, „.ar“, „.lzip“, „.lzop“, „.lz4.”.iso“, „.lzma“, „.cpio“, „.ar“, „.lzip“, „.lzop“, „.lz4.

Ako môžete vidieť tak aplikácia podporuje skutočne širokú škálu formátov, ktorá v kombinácii s intuitívnym rozhraním poskytuje skvelý používateľský zážitok.

Aplikácia je dostupná v obchode zadarmo a stiahnete ju cez odkaz nižšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close