APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | UC Prehliadač konečne dostupný vo Windows Store pre Windows 10

Už je to takmer 10 mesiacov, čo sa objavili prvé informácie ohľadne dostupnosti internetového prehliadača UC Browser pre Windows 10 zariadenia.

Po dlhšom čakaní prehliadač konečne je dostupným v obchode a nebojíme sa povedať, že je plnohodnotnou alternatívou voči dnes existujúcim prehliadačom, vrátane Microsoftu Edge.

Zdroj: vlastný

UC Browser totiž prichádza nie len s pekným minimalistickým dizajnom, podobným Edgeu, ale aj s viacerými zaujímavými funkciami od podpory responzivného rozhrania, podpory viacerých gest, chytrého odkazového baru, módom anonymity, synchronizáciou medzi viacerými zariadeniami, hlasovým vyhľadávaním, plávajúcou navigáciou, manažérom hesiel, atď…

Prehliadač je momentálne dostupný v obchode zadarmo a stiahnete cez odkaz nižšie.

UCBrowser UWP
UCBrowser UWP
Developer: ‪UCweb.Inc.‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close