AplikácieNovinkyWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | SlimSocial, takmer plnohodnotná alternatíva voči Facebook aplikácii

Facebook aplikácia po tom ako prišla oficiálna verzia od samotného Facebook nie je to pravé orechové čo bývala ešte v podaní Microsoftu. Mnoho používateľov hlavne slabších zariadení hlási neustále problémy s pádmi aplikácie, zamŕzaním a podobne, a preto sme sa pozreli po alternatívnej aplikácii vo Windows Store kde sme našli SlimSocial – klient tretej strany pre Facebook.

SlimSocial for Facebook je atraktívna a bezplatná náhrada originálnej aplikácie Facebook, ktorá poteší hlavne majiteľov slabších zariadení (s RAM menšou ako 2GB), funguje totiž oveľa plynulejšie a spoľahlivejšie . Mnohých poteší aj jej veľkosť, ktorá je pod 1MB, čo je oproti 278MB skutočne minimum. Na druhej  strane treba však povedať, že  „hardcore“ používateľom bude chýbať viacero funkcionalít, ktoré v nej momentálne absentujú. Napríklad synchronizácia kontaktov, kalendára, ale aj notifikácií. Mimochodom, aplikácia ponúka aj funkcionality, ktoré by sme v origináli len ťažko mohli hľadať – tmavá téma alebo také zakázanie zobrazovania sponzorovaných statusov.

V každom prípade, ak sa trápite so súčasnou verziou aplikácie Facebooku tak vám jednoznačne odporúčame vyskúšať túto alternatívu, ktorá vo viacerých aspektov má ďaleko od dokonalosti, ale na druhej strane ponúka všetky základné funkcionality spoľahlivo a plynule.

SlimSocial for Facebook
SlimSocial for Facebook
Developer: Michele Branchesi
Price: Free
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close