APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | Skype pre Windows 10 dostáva nádielku nových funkcií

Aplikácia Skype vo Windows Store  sa preklopila na ďalšiu verziu, s ktorou prichádza aj nádielka nových funkcionalít. Update je momentálne avšak dostupný len pre členov programu Windows Insider s tým, ako býva už zvykom, aktualizácia sa čoskoro dostane ďalej aj pre širokú verejnosť.

Zdroj: vlastný

Vráťme sa však k samotnej aktualizácii, ktorá priniesla viacero noviniek. Tou prvou je možnosť zdieľania zvuku počas zdieľania obrazovky v priebehu hovoru. Predtým, aplikácia umožňovala len zdieľanie obrazu bez možnosti zvuku.

Ďalšou cool novinkou je aj možnosť prezerania fotografií priamo z rozhrania aplikácie, bez toho aby ste museli otvárať prehliadač fotografií. Na rozdiel od minulosti teda používatelia nebudú musieť otvárať externú aplikáciu Microsoft Fotografie.

Poslednou zmenou aplikácie prešla ikonka možnosti odosielania spätnej väzby prostredníctvom Feedback Hub vo Windows 10.

Aplikáciu stiahnete, resp. aktualizujete cez odkaz nižšie.

Skype
Skype
Developer: ‪Skype‬
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close