APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | Ako schovať súbory vo vašom Windows Mobile smartfóne

Nedávno sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám ukázali ako je možné schovať súbory vo vašom Windows 10 PC prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov, avšak v prípade smartfónov daný návod sa nedá aplikovať, a preto vám prinášame tip na aplikáciu – Hide Files and Folders, ktorá vo svojej podstate slúži na rovnaký účel.

Hide Files & Folder je aplikácia, od ktorej nečakajte žiadne rozhranie 21. storočia, jedná sa o skutočne veľmi jednoduchú appku, ktorú oceníte hlavne vďaka podobnosti so správcom súborom vo Windows 10, ale aj vďaka jej funkčnosti a jednoduchosti.

Aplikáciu najprv otvorte a v nastaveniach nastaviť heslo, následne do aplikácie stačí importovať dáta, ktoré chcete chrániť pred očami zvedavcov.

Hide Files & Folders
Hide Files & Folders
Developer: ANewHope2017
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close