Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft pracuje na prinesení viacerých aplikácií pre Continuum

Zhruba rok dozadu, Microsoft ponúkol vybraným používateľom výbavu na testovanie funkcionality Continuum – Dock a zariadenie s Windows 10 Mobile s cieľom aby získal spätnú väzbu od používateľov, ktorí sú priamo zainteresovaní v platforme Windows.

Microsoft tým sledoval nie len že možnosť získania feedbacku od tých „najkompetentnejších“, ale na druhej strane aj možnosť ako prostredníctvom tretích osôb prezentovať ich produkty širokej verejnosti. Avšak koniec koncov Microsoft od používateľov nijak výrazne „nežiadal“ naspäť feedback, čo by sa malo s prácami na aktualizácii Redstone 2 rapídne zmeniť. Redmosnký gigant totiž prostredníctvom e-mailu členov programu Windows Insider písal s požiadavkou, aby sa sústredili na 5 kategórií, v ktorých im chýbajú konkrétne aplikácie, aby si našli cestu na Windows 10 Mobile.

Konkrétne o týchto 5 kategórií sa jedná:

• Aplikácie určené na zvýšenie produktivity v práci
• Aplikácie určené na zvýšenie produktivity v domácnosti
• Aplikácie pre zábavu
• Aplikácie pre sociálne siete
• A poslednú kategóriu tvoria hry.

Používatelia tak budú môcť jednotlivým aplikáciám prikladať dôležitosť na stupnici od 1-5. Podľa Microsoftu im tento typ feedbacku pomôže „pochopiť ktoré aplikácie sú dôležité“ pre ich používateľov.

Čo vravíte na tento typ spolupráce medzi vývojármi a koncovými používateľmi? Súhlasíte s názorom, že Microsoft konečne nastavil správnu cestu ako spolupracovať používateľmi ich služieb?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close