APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | OneNote dostal nové funkcie

Microsoft v priebehu víkendu aktualizoval populárnu aplikáciu OneNote pre Windows 10 zariadenia. Update je však momentálne dostupný len pre členov programu Windows Insider – Fast Ring, čo nám však nebráni v tom, aby sme vám priniesli prehľad noviniek, ktoré sa koniec koncov dostanú s oneskorením aj do komerčného využitia.

Microsoft v rámci aktualizácie zväčšil plochu pre poznámky na úkor zmenšenia ponuky Menu. Ďalšou významnou novinkou v rámci aktualizácie je pridanie novej funkcionality, ktorá umožňuje vykresliť graf funkcie (kliknite na položku Draw / Kresliť > Math / Matematika).

Zdroj: Office

Medzi ďalšími novinkami pribudla aj možnosť združovania jednotlivých oddielov do skupín ako aj možnosť obnovenia samotných oddiel, respektíve stránok z koša. Mnohých poteší určite aj možnosť „Drag and drop“ (chytiť a pustiť) funkcie stránok alebo sekcií, ktorú oceníte hlavne pri robení si „poriadku“ v rozhraní aplikácie.

Aplikáciu stiahnete/aktualizujete cez odkaz nižšie (pre dostávanie nových funkcií je potrebné mať v rámci nastavení zapnutý Preview mód).

OneNote for Windows 10
OneNote for Windows 10
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close