APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | Microsoft Flow prichádza na Windows smartfóny

Microsoft Flow konečne prichádza aj na Windows 10 Mobile platformu, mesiac potom čo aplikácia bola dostupná aj na konkurenčných platformách.

Pretých, ktorí aplikáciu nepoznajú tak moto tejto služby je „Pracuj menej, urob viac“ (Work less, do more). V skratke aplikácia slúži na automatizáciu procesov – „ak sa stane toto, vykonaj toto“. Medzi cool funkcie tejto aplikácie patrí napríklad prenášanie dát medzi viacerými aplikáciami súčasne, čím dokážete ušetriť čas ako aj sa odbremeniť od manuálnej práce „kopírovania“. Totiž Microsoft Flow umožňuje prepojenie viacerých účtov (Office 365, OneDrive, Twitter, Dropbox, Google Drive,…) a tak vytvoriť jeden tok dát. Dnes celkovo Microsoft Flow podporuje stovku služieb, ich zoznam nájdete tu.

Predstavenie nástroja Microsoft Flow

Aplikáciu si je možné stiahnuť cez odkazy nižšie, jedine obmedzenie pre Windows platformu je však mať aktualizovaný smartfón s najnovšou verziou Windowsu 10 Mobile a 2GB operačnej pamäte RAM.

Microsoft Flow
Microsoft Flow
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free


‎Power Automate
‎Power Automate
Price: Free

Zdroj:  vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky