AplikácieSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | Messenger dostal aktualizáciu. Kradne funkcie Snapchatu

Facebook Messenger pre Windows 10 PC/Mobile dostal počas včerajšieho dňa aktualizáciu, ktorá prináša nové funkcionality.

Dočkali sme sa nového rozhrania kamery, ktoré vám dovolí pridávať veci ako stickers, rámčeky a efekty do obrázkov ako aj videí či rôzne filtre, tak ako je tomu aj v Snapchate.

Nové funkcionality avšak nefungujú ešte na 100%, napr. pri náhľadoch viacero používateľov zaznamenáva blikanie, či v niektorých prípadoch aj pády aplikácie pri spustení tejto funkcionality, ale na druhej strane eba povedať, že rýchlosť ako sa táto novinka dostala aj na Windows platformu je obdivuhodná (v rovnakom čase ako na iOS a Android). Pevne však veríme, že sa dočkáme čoskoro aktualizácie, ktorá funkciu spraví „funkčnou“ ako má byť.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na info@vosveteit.sk. My sa ti ozveme späť
Close
Close