AplikácieNovinkyWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | M Player – šikovný hudobný prehrávač od slovenského vývojára

Ak hľadáte nejaký hudobný prerávač, ktorý nepochádza z dielne spoločnosti Microsoft, možno Vás zaujme nový prírastok zo Slovenska. M Player je nový hudobný prehrávač pre mobilnú desiatku.

Prehrávač poskytuje všetky všedné funkcie, ktoré by mal mať každý správny hudobný prehrávač. Zároveň prichádza na Windows store hneď s tromi novými funkciami, ktoré u iných prehrávačov môžete hľadať len márne.

Prvou je triedenie Vašej hudby podľa priečinkov. Funguje to tak, že na začiatku necháte aplikáciu aby prešla Vašou hudobnou knižnicou, zatriedila si Vašu hudbu a našla všetky obrázky. Aplikácia Vám po uložení zoznamu Vašich skladieb zobrazí príjemné používateľské rozhranie, v ktorom si môžete jednoducho prepínať medzi vašimi skladbami roztriedenými podľa priečinkov, albumov, interprétov alebo podľa vašich playlistov.

Prostredie aplikácia M Player a triedenie hudby podľa priečinkov

Druhou unikátnou funkciou je elegantný časovač, ktorý Vám po uplynutej dobe pozastaví Vašu hudbu. Táto funkcia sa Vám rozhodne hodí pokiaľ  patríte medzi ľudí, ktorý si radi pustia svoju hudbu pred spaním no neradi sa budia s tým, že im ráno hudba ešte stále hrá a batéria telefónu je takmer na minime.

M player aj do postele sa časovačom

Tretia funkcia zaujme hlavne používateľov, ktorý majú pomalšie zariadenie. V nastaveniach aplikácie si možete ľubovoľne zapnúť alebo vypnúť niektoré funkcionality prehrávača pokiaľ sa Vám zdá, že by sa spúšťal dlhšie ako Vám je milé. S touto funkciou máte možnosť si sami optimalizovať štart aplikácie.

M Player sa nachádza na Windows store zadarmo v skúšobnej verzii, ktorá nie je nijako obmedzená. V prípade, že sa Vám aplikácia páči a chcete podporiť vývojára, môžete si zakúpiť plnú verziu ako poďakovanie sa za jeho prácu. Ak chcete vedieť o aplikácii M Player viac môžete navštíviť jeho prezentačný web na www.janusek.eu/mplayer.

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close