APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | Hľadáte alternatívu za Windows Fotoaparát? 1Shot appka je dostupná ako UWP

Ak patríte medzi fanúšikov kvalitných aplikácií určených pre fotografovanie tak máme pre vás dobré správy. Vo Windows Store bola aktualizovaná populárna aplikácia 1Shot Camera na univerzálnu aplikáciu (UWP).

Aplikácia tak je dostupná nie len pre Windows Phone 8.1 platformu, ale už aj pre Windows 10 Mobile. Tešiť sa môžete na viacero možností prispôsobenia fotenia, od nastavení ISO cez expozíciu až po vyváženie farieb. Potom, čo urobíte vaše fotografie ich budete môcť uložiť priamo do telefónu či do OneDrive služby.

Ak teda uvažujete o zmene aplikácie na zachytenie fotografií tak by ste nemali váhať nad 1Shot aplikáciou, vyzerá skutočne dobre a je hlavne dostupná ako pre staršie verzie Windows Phone tak aj pre Windows 10 Mobile. PS: dostupná je zadarmo.

1Shot
1Shot
Developer: ‪Invoke IT Limited‬
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky