APLIKÁCIE A HRY

Aplikácie | Editujte Živé fotografie cez Lumia Creative Studio Beta

Vo Windows Phone Store sa objavila aplikácia Lumia Creative Studio Beta, za ktorou stojí samotný Microsoft. Aplikácia umožňuje editáciu Živých fotografií, čo je jedná z lukratívnych funkcionalít, ktoré ponúkajú mobilné telefóny Lumia. Aplikácia ponúka viacero možností ako upraviť Živé fotografie, napríklad filter pre nastavenia jasu, jasnosti alebo možnosti nastavenia otočenia, orezania fotografií,…

Microsoft ďalej v oficiálnom vyjadrení píše, že sa jedná o BETA verziu aplikácia, v ktorej nemusí byť všetko funkčné na 100 %. Medzi oficiálny zoznam známych nedostatkov zatiaľ patrí napríklad možnosť rozostrenia fotografie ako jej pozadia, po uložení fotografie sa vám nebude zobrazovať v galérii aplikácie, pokiaľ ju nereštartujete a zle fungujúca zmena pomeru strán (fotografia sa nezobrazuje vždy správne) .

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu (v prípade ak nefunguje presmerovanie je potrebné oskenovať QR kód)
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu (v prípade ak nefunguje presmerovanie je potrebné oskenovať QR kód)

Využívate na vašej Lumii možnosť zachytenia Živých fotografií?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close