APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | AliExpress pre Windows dostáva aktualizáciu

Len nedávno sme vám priniesli informácie o tom, že vo Windows Store obchode sa objavila aplikácia internetového obchodu AliExpress pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia a k včerajšiemu dňu bola uvoľnená prvá aktualizácia, ktorá prináša niekoľko vylepšení.

Aktualizácia prináša hlavne výkonnostné vylepšenia, ktoré si všimnete hneď pri prvom otvorení aplikácie, tá sa totiž otvára o poznanie rýchlejšie. Spolu s výkonnostnými vylepšeniami sme sa dočkali aj nového tlačidla v rozhraní aplikácie, ktoré umožňuje pripnúť ikonu aplikácie na Štart obrazovku (nám táto nová funkcionalita zatiaľ nefunguje korektne).

Pretých, ktorí AliExpress nepoznajú tak sa jedná o obchod, vďaka ktorému získate prístup k viac ako 100 miliónom produktom – od šiat, príslušenstva k automobilom až po elektroniku.

AliExpress Shopping App
AliExpress Shopping App
Developer: ‪Alibaba.com Singapore E-Commerce Private Limited‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close