APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia Správy od Google by mohla získať nové funkcie, ktoré sú typické najmä pre známe četovacie platformy

Google pracuje na vylepšovaní aplikácie Správy. Pribudnú ďalšie funkcie!

Google v pravidelných intervaloch vylepšuje aplikáciu Správy. Napríklad nedávno pribudla možnosť naplánovania odoslania správ na určitý čas. Ide o vcelku užitočnú funkciu, ak potrebujete s niekým komunikovať, kto sa nachádza v inom časovom pásme. Prípadne sme upozorňovali na funkciu pripomenutia, prostredníctvom ktorej viete odsunúť upozornenie na prijatú správy na neskôr a ďalšie.

Google pracuje na ďalších funkciách pre aplikáciu Správy

Najnovšie portál androidpolice upozorňuje na ďalšie zaujímavé funkcie, ktoré by sa mohli v dohľadnej dobe dostať do aplikácie Správy. Potom, ako aplikácia začala dostávať nové prepracované emodži, či šikovné kategórie konverzácií, tak sa objavujú ďalšie správy o funkciách, ktoré sú dobre schovanými pod kapotou aplikácie.

Správy
Správy
Developer: Google LLC
Price: Free

Portál konkrétne poukazuje na to, že vývojárom sa podarilo vydolovať zo zdrojového kódu inštalačného balíčka aplikácie dve nové funkcie. Prvou z nich je možnosť pripnutia konverzácie do vrchnej časti obrazovky. Portál aktuálne píše o tom, že funkcia umožňuje týmto spôsobom pripnúť celkovo 3 konverzácie. Druhým dychom však dodáva, že ich celkový počet sa môže plynúcim časom zmeniť. Vďaka tomu používateľ získa rýchly prístup ku dôležitým konverzáciám bez toho, aby ich musel prácne vyhľadávať.

Spravy_moznost pripnutia konverzacie
Zdroj: AndroidPolice

Druhou novinkou, na ktorú portál upozorňuje, je možnosť označovania správ hviezdičkou. Tieto správy budú prístupné cez vyhľadávací panel a zároveň pravdepodobne aj vo vyhradenej sekcii v rozbaľovacej ponuke. Správy označené hviezdičkou budú mať navyše hviezdičkový odznak pre rýchlejšiu identifikáciu, píše AndroidPolice.

Portál v závere dodáva, že funkcie ako také nie sú zatiaľ dostupné pre používateľov a nie je ani presne známe, kedy sa objavia v komerčne dostupnej aplikácii.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close