Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia Skype Preview pre desktopy konečne obdržala najnovšie funkcie z Androidu a iOS | APLIKÁCIE

Microsoft pred niekoľkými dňami vydal ďalšiu aktualizáciu pre desktopovú verziu aplikácie Skype Preview. Aktualizácia prináša množstvo vylepšení a funkcií, ktoré už pred mesiacom obdržali Skype Insideri na Android a iOS zariadeniach. Vylepšené UI, obdržanie notifikácií a jednoduchý prístup ku panoramatickým fotkám majú používateľom zjednodušiť a spríjemniť používanie aplikácie Skype Preview.

Čo je nové v aplikácii Skype Preview?

  • Jednoducho vkladajte a otvárajte panoramatické fotografie, či už priamo z chatu alebo highlightov.
  • Status Skype kontaktov je jednoduchšie viditeľný a viac zvýraznený, takže viete rýchlo určiť, či sú vaši priatelia online, offline alebo sú zaneprázdnení.
  • Odteraz môžete rýchlo a jednoducho zmeniť jazyk aplikácie Skype Preview priamo v nastaveniach aplikácie.
  • Po zapojení slúchadiel bude zvuk presmerovaný priamo do nich a nebudete sa musieť trápiť s nastaveniami zvuku a mikrofónu.
  • Odteraz ste upozornení, akonáhle obdržíte notifikáciu.
  • Zmeny v používateľskom rozhraní. Názvy konverzácií sú napísané menším písmom, aby nezaberali toľko miesta na obrazovke ako doteraz.

Aplikáciu Skype Preview si môžete stiahnuť z tohto odkazu. Klasickú UWP Skype aplikáciu pre Windows si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Skype
Skype
Developer: ‪Skype‬
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (skype.com)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close