APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia OneNote pre Windows 10 obdržala ďalšiu aktualizáciu

Medzi používateľov operačného systému Windows 10 sa konečne dostáva nová aktualizácia pre aplikáciu OneNote. Aktualizácia bola pred pár týždňami posunutá malej hŕstke používateľov zapojených vo Windows Insider programe, no tejto aktualizácie sa konečne dočkali aj úplne bežní používatelia. Po nainštalovaní aktualizácia by sa malo číslo verzie aplikácie zdvihnúť na 17.8625.20901.0.

Nové funkcie a zmeny v aplikácii OneNote

Do aplikácie sa dostalo aj zopár nových funkcií, ako aj odstránenie niektorých naozaj otravných chýb. Medzi najotravnejšie chyby patrilo zlé zarovnanie a vykreslenie ukazovateľa pri používaní viacerých obrazoviek alebo obrazoviek s vysokým DPI. Ďalej zmenou prešla aj možnosť tlače. Po aktualizácií konečne dokážete vytlačiť kompletný zošit. Spolu s touto možnosťou bola tým pádom pridaná aj možnosť vytlačiť hocijakú stránku alebo konkrétnu časť z Vášho zošita. Po novom taktiež dokážete Vaše poznámky, sekcie alebo celé zošity ukladať aj vo formáte PDF. V aplikácií taktiež zachytíte aj funkciu automatického zväčšovania prvého písmena vo vete.

Aktualizácia aplikácie OneNote je momentálne dostupná pre všetkých používateľov používajúcich aplikáciu OneNote z obchodu Microsoft Store alebo OneNote 2016. Aktualizáciu aplikácie OneNote pre Windows 10 si môžete stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

OneNote for Windows 10
OneNote for Windows 10
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close