SpravodajstvoXiaomi

Aplikácia MIUI Themes sa po takmer roku vracia na Xiaomi smartfóny. Používatelia si tak môžu vybrať z nespočetného množstva tém

Obľúbená aplikácia s množstvom zaujímavých tém pre nadstavbu MIUI, hlási svoj návrat do Európskej únie

Dlhoroční fanúšikovia a majitelia smartfónov od spoločnosti Xiaomi určite dobre poznajú aplikáciu MIUI Themes, ktorá ponúkala naozaj široký výber z tém, vďaka ktorým si mohol každý používateľ prispôsobiť používateľské rozhranie presne tak, ako mu to vyhovovalo. Populárna aplikácia však ešte vo februári minulého roka záhadne zmizla zo všetkých smartfónov v rámci Európskej únie. Najnovšie správy zverejnené na Mi fóre však poukazujú na to, že populárna aplikácia sa na scénu vráti už behom niekoľkých dní, či týždňov.

Xiaomi o zrušení aplikácie neinformovalo

Odstránenie aplikácie MIUI Themes bolo pre všetkých používateľov veľkou záhadou, keďže spoločnosť Xiaomi o jej odstránení nijako oficiálne neinformovalo. Podľa neskôr zverejnených informácií však Xiaomi muselo siahnuť po takomto ráznom riešení z dôvodu zmien v predpisoch o ochrane súkromia, čiže GDPR. Po takmer roku sa ale čínskemu Xiaomi zrejme podarilo vysporiadať so všetkými prekážkami.

Vybraní používatelia majú ku aplikácií prístup už dnes

Ako sa píše na spomínanom Mi fóre, ku novej verzii aplikácie MIUI Themes majú vybraní používatelia prístup už v týchto dňoch. Nová appka by sa mala medzi bežných používateľov dostať v najbližších týždňoch, keďže už v máji má byť aplikácia na všetkých existujúcich zariadeniach.Samozrejme, používatelia môžu počítať s naozaj obrovským výberom tapiet, motívov, ako aj množstvom ďalších funkcií, ktoré umožňujú vizuálne zmeny v rámci prostredia MIUI.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close