ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYAppleSpravodajstvo

Aplikácia Microsoft To-Do už môžete využívať na Windows 10, Android a iOS zariadeniach

Aplikácia To-Do bola dlhú dobu dostupná len v súkromnom náhľade no teraz je už konečne k dispozícii na všetkých platformách: na webe a aj vo všetkých popredných mobilných platformách vrátane Windows 10 Mobile. Vďaka tomu sa To-Do synchronizuje medzi telefónom a počítačom, takže k svojim úlohám máte prístup z celého sveta.

Služba je jednoduchým a inteligentným zoznamom úloh, kde si môžete jednoducho naplánovať váš deň. Hoci na trhu existuje množstvo služieb zoznamu úloh, vrátane vlastného Wunderlistu od Microsoftu, táto služba je výnimočná najmä tým, že kombinuje inteligentné technológie a krásny dizajn. Okrem iného tu tiež nájdete prispôsobiteľné témy, poznámky, upomienky, termíny a inteligentné návrhy.

Užitočné To-Do

V aplikácii môžete rýchlo pridať, organizovať a naplánovať to-dos, keď ste na cestách. K dôležitým to-dos si dokonca môžete pridať upomienky a termíny – aplikácia si ich bude pamätať za vás. V prípade, že máte to-dos, ktoré musíte denne, týždenne alebo ročne zaškrtnúť, môžete si nastaviť opakované termíny ich pripomínania.

Zdroj: microsoft.com

Aplikáciu To-Do viete využiť aj na vytváranie poznámok, pridanie podrobných poznámky ku každej úlohe či podrobnosti o knihe, ktorú by ste si chceli prečítať. Všetky svoje poznámky a úlohy tak pre väčšiu efektívnosť môžete zhromaždovať na jednom mieste.

V To-Do si môžete vytvárať aj zoznamy pomocou farebných štítkov pre každý z nich. Pridajte si svoje domáce úlohy do jedného zoznamu, potraviny chýbajúce v chladničke na iný, pracovné projekty a domáce projekty zasa na ďalšie zoznamy. Rozrieďte si svoje úlohy tak, aby ste dosiahli čo najväčšiu efektívnosť a prehľadnosť. Fantázii sa medze nekladú, a To-Do tiež nie.

Microsoft To Do: Lists, Tasks & Reminders
Microsoft To Do: Lists, Tasks & Reminders
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free


‎Microsoft To Do
‎Microsoft To Do
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Andoid Aplikácie iOs Microsoft Microsoft To-Do Windows 10 Mobile Wunderlist zoznam uloh
Close
Close