Novinky

Aplikácia Microsoft Fotografie dostane nové funkcie, ktoré ocenia tisíce používateľov

Ak sleduje posledné mesiace vývoj aplikácie Microsoft Fotografie tak ste si určite všimli, že Redmonšťania ju neustále vylepšujú nejakými novými funkcionalitami.

Aplikáciu Microsoft Fotografie čakajú zmeny

Najnovšie sa podarilo redaktorom talianskeho portálu Aggiornamenti spraviť niekoľko snímok z novej verzie aplikácie Microsoft Fotografie kde zachytili viacero noviniek. Jedna z takýchto funkcií je napríklad časová os v rámci rozhrania aplikácie, ktorá umožňuje skákať medzi rôznými časovými obdobiami vzniku obrázkov. Napríklad ak si chcete aktuálne pozrieť rok staré fotografie tak ste sa nevyhli otravnému skrolovaniu. Nuž, po novom tomu bude koniec, jednoducho sa posunetie na časovej osi.

Zdroj: aggiornamentilumia

Samozrejme, časová os nebude jedinou novou funkciou. Microsoft napríklad pridal v danej verzii aplikácie možnosť editácie videí ako aj možnosť ich vytvorenia zo série fotografií pričom nezabudol ani na eventuálne pridanie zvukového záznamu k vytvorenému videu.

Zdroj: aggiornamentilumia

Redaktori portál Aggiornamenti ďalej píšu, že Microsoft aplikáciu prepojil aj so Skicárom 3D. Aké možnosti však toto prepojenie prináša nespomínajú.

Nuž, máme sa na čo tešiť.

Zdroj: Aggiornamenti 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close