Spravodajstvo

Aplikácia Microsoft Fotografie dostane nové funkcie, ktoré ocenia tisíce používateľov

Ak sleduje posledné mesiace vývoj aplikácie Microsoft Fotografie tak ste si určite všimli, že Redmonšťania ju neustále vylepšujú nejakými novými funkcionalitami.

Aplikáciu Microsoft Fotografie čakajú zmeny

Najnovšie sa podarilo redaktorom talianskeho portálu Aggiornamenti spraviť niekoľko snímok z novej verzie aplikácie Microsoft Fotografie kde zachytili viacero noviniek. Jedna z takýchto funkcií je napríklad časová os v rámci rozhrania aplikácie, ktorá umožňuje skákať medzi rôznými časovými obdobiami vzniku obrázkov. Napríklad ak si chcete aktuálne pozrieť rok staré fotografie tak ste sa nevyhli otravnému skrolovaniu. Nuž, po novom tomu bude koniec, jednoducho sa posunetie na časovej osi.

Zdroj: aggiornamentilumia

Samozrejme, časová os nebude jedinou novou funkciou. Microsoft napríklad pridal v danej verzii aplikácie možnosť editácie videí ako aj možnosť ich vytvorenia zo série fotografií pričom nezabudol ani na eventuálne pridanie zvukového záznamu k vytvorenému videu.

Zdroj: aggiornamentilumia

Redaktori portál Aggiornamenti ďalej píšu, že Microsoft aplikáciu prepojil aj so Skicárom 3D. Aké možnosti však toto prepojenie prináša nespomínajú.

Nuž, máme sa na čo tešiť.

Zdroj: Aggiornamenti 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close