APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

VIDEO | Microsoft predstavil Formuláre, šikovnú aplikáciu pre Office 365

Microsoft počas včerajšieho dňa predstavil a zároveň sprístupnil pre Office 365 Education zaujímavú aplikáciu Formuláre, ktorá umožňuje vytváranie dotazníkov ako aj zbieranie a automatické vyhodnocovanie odpovedí.

Microsoft predstavil aplikáciu Formuláre pre Office 365 Education

„Keď inštruktor chce posúdiť, ako dobre študenti pochopili danú tému, môžu rýchlo vytvoriť kvíz priamo zo svojho počítača alebo mobilného telefónu cez webový prehliadač. Inštruktor jednoducho určuje otázky, ktoré by som sa chce opýtať, a potom vyberie typ odpovede, ako sú napr. Roztrúsené odpovede, textové alebo rôzne stupnice. Autor formuláru potom môže odoslať odkaz alebo QR kód s  kvízom odberateľovi alebo vložiť kvíz do webovej stránky, blogu alebo Learning Management System (LMS), a príjemcovia ho môžu dokončiť či už cez svoj telefón, tablet alebo počítač.“

V prípade ak ste existujúcim vlastníkom verzie Office 365 Education tak aplikáciu Formuláre je možné nájsť v položke „Moje aplikácie“ vo Office 365.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close