APLIKÁCIE A HRY

Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store

Fanúšikovia Applu si konečne prídu na svoje. V obchode Microsoft Store sa pred pár hodinami konečne objavila oficiálna aplikácia iTunes. Aplikácia prešla naozaj náročným procesom, keďže o jej príchode sme informovali už v máji minulý rok. Následne sme o „skorom“ príchode informovali na konci januára tohto roku, no aplikácia si svoje cestu prerazila až po ďalších 3 uplynutých mesiacoch.

Popis aplikácie v obchode Microsoft Store

iTunes je najjednoduchší spôsob, ako si vychutnať svoju obľúbenú hudbu, filmy, televízne relácie a omnoho viac, priamo na Vašom počítači. iTunes je taktiež domovom Apple Music, kde môžete počúvať milióny skladieb a celú svoju online či offline hudobnú knižnicu – a to všetko bez akýchkoľvek reklám. Taktiež máte k dispozícií všetky nové hudobné skladby, rádio v každom hudobnom žánri, manuálne zostavené playlisty a taktiež aj prístup ku Beats 1, či už naživo alebo zo záznamu. 

Aplikácie bude dostávať pravidelné aktualizácie

Aj keď sa nejedná o nič revolučné, mnoho používateľov iPhonov, iPadov či iných Apple zariadení, táto informácia poteší. Aplikácia nachádzajúca sa v obchode Microsoft Store bude dostávať pravidelné aktualizácie a na disku zaberie oveľa menej miesta, ako klasická aplikácia od spoločnosti Apple. Novú aplikáciu iTunes si môžete na vaše Windows 10 zariadenie stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

iTunes
iTunes
Developer: ‪Apple Inc.‬
Price: Free+

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close