APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia Fotografie prichádza s ďalšou zaujímavou funkciou „Vyberte hviezdu“

Microsoft nám na developerskej konferencii Build 2017 minulý rok predstavil novú verziu aplikácie Fotografie. Väčšina nových funkcií sa do aplikácie Fotografie dostala už behom minulého roka, no nie všetko ide podľa predstáv. Jednou z predstavených funkcií bola aj funkcia s názvom „Vyberte hviezdu“. Táto špeciálna funkcia je súčasťou Story Remixu, čiže nástroja na vytváranie editovaných videí z Vašich fotografií a videí z dovoleniek, osláv atď. Story Remix sa do operačného systému dostal už spoločne s aktualizáciou Fall Creators Update, no funkcie Vyberte hviezdu sme sa dočkali až pár mesiacov po vydaní poslednej veľkej aktualizácie. Ako teda funguje výber hviezdy funguje a čo od tejto funkcie môžme očakávať?

Nástroj na vytváranie rýchlych zostrihov

Story Remix zrejme poznajú už všetci používatelia aplikácie Fotografie. Funkcia Vyberte hviezdu ale prináša úplne nové možnosti na upravovanie zostrihaných videí. Po vytvorení náhodné zostrihu z vybraných fotografií a videí Vám aplikácia ponúkne výber osôb, ktoré sa vo videu nachádzajú. Po vybratí jednej z osôb môžete vytvorený príbeh opäť zremixovať a bude prerobený tak, aby sa orientoval hlavne na vybranú osobu. Kde túto funkciu nájdete?

  • V aplikácii Fotografie kliknite na možnosť Vytvoriť. Ďalej kliknite na „Automatické video s hudbou“. Po otvorení Vašich fotografií stačí vybrať vhodné videá/fotografie alebo celé albumy.
  • Po vybratí všetkých fotografií a videí kliknite na tlačidlo Pridať. Akonáhle bude zostrih vytvorený, na pravej strane od videa nájdete hviezdičku a vedľa nej nápis Vyberte hviezdu. Z ponuky osôb si stačí vybrať a následne kliknúť na tlačidlo Vytvoriť.

Najnovšia aktualizácia aplikácie Fotografie by mala byť automaticky stiahnutá pre všetkých používateľov bežiacich na aktualizácii Fall Creators Update. Pokiaľ sa Vám aktualizácia nestiahla automaticky, môžete ju aktualizovať ručne pomocou tlačidla nižšie.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close