APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aplikácia Fotografie dostáva aktualizáciu nabitú novými funkciami | APLIKÁCIE

Originálne aplikácie od Microsoftu pre Windows 10 dostávajú v poslednej dobe spŕšku aktualizácií a zakaždým prinášajú nové funkcie. Tentokrát na rad prišla aplikácia Fotografie s novými funkciami. Dostupná je pre všetkých používateľov Windows 10 Creators Update.

Nová aktualizácia prináša množstvo výborných funkcií. Jednou z nich je aj možnosť vyhľadávať fotografie podľa témy alebo obsahu. Taktiež prichádzajú nové nastavenia označovania a možnosť vytvárať videá z vašich fotiek.

Aplikácia Fotografie ponúka vytváranie „spomienok“ z vašich fotografií a videí. Vytvorené spomienky sú vo forme videa a medzi fotkami a videami sú automaticky vytvárané plynulé prechody. Do videa s vašimi spomienkami môžete pridať hudbu do pozadia alebo zvoliť jeden z prednastavených motívov. V aplikácii sa nachádza zopár prednastavených piesní spolu s rôznymi témami. Samozrejme, používatelia môžu pridať vlastnú pieseň alebo vytvoriť vlastný motív a celú spomienku následne zdieľať s priateľmi a rodinou.

Ďalšou zaujímavou funkciou je ohodnotenie jednotlivých fotiek a videí vo Vašich spomienkach. Najvyššie ohodnotené spomienky budú vo vytvorenou videu uprednostnené a bude sa na ne klásť väčší dôraz. V aplikácii sa nachádza aj editor spomienok, cez ktorý môžete Vaše spomienky upravovať aj ručne.

Používatelia môžu vytvárať z fotografií a videí obsah pre zmiešanú realitu. Aplikácia podporuje vkladanie 3D objektov do fotiek a videí, ktoré následne môžete pridať do spomienok. Pre stiahnutie aplikácie Fotografie kliknite na odkaz nižšie.

Zdroj: Jan Rajnoha

Microsoft Photos
Microsoft Photos
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free+

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close