Pracovné ponuky
SpravodajstvoWindows

Kaspersky prináša free verziu svojho antivírusu pre Windows používateľov

Kaspersky počas včerajšieho dňa oznámil, že sprístupňuje free verziu ich antivírusu pre Windows používateľov. Kaspersky tým dúfa, že zvýši celkový počet inštalácií ako aj  pozitívnu spätnú väzbu.

Tento antivírus ponúka ochranu súborov, e-mailov, automatické aktualizácie, karanténu súborov a  ďalšie funkcie. Free verzia však bude ako býva zvykom aj čiastočne oklieštená. Chýbať bude napríklad Rodičovská kontrola, Online ochrana platieb a ďalšie užitočné funkcionality, ktoré ocenia hlavne zručnejší používatelia. Na druhej strane treba povedať, že oklieštená verzia antivírusu je oveľa menej náročnejšia na samotný chod z hľadiska potrebného výkonu zariadenia ako platená verzia.

Dostupnosť bezplatnej verzie bude vo viacerých vlnách pričom medzi prvými krajinami bude U.S.A., Kanada,  ázijské krajiny a ďalšie. V našich končinách by sme si  ho mohli nainštalovať v priebehu  októbra.

Zdroj: Kaspersky

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close