Windows 10 Mobile

Anthony Doherthy: Windows 10 pre mobilné telefóny príde najskôr v novembri

(c) Neowin.net
(c) Neowin.net

Dnes sa nám rozbieha oficiálny štart očakávaného systému Windows 10. Spolu s ním sa vyvíja aj mobilná verzia. Tá však na telefóny nedorazí skôr, ako v novembri, uvádza portál Neowin.

Informácia pochádza od Anthony-ho Doherty-ho, vedúceho biznis centra Microsoftu v Južnej Afrike. Pôvodne mal Windows 10 pre mobilné zariadenia prísť koncom septembra. Nové informácie ohľadom mobilného systému budú podľa Anthonyho v toto obdobie pribúdať. Je však pravdepodobné, že informácia, ktorú Doherty má, môže byť výlučne špecifická len pre Južnú Afriku.

Zamestnanci Microsoftu, rovnako ako aj uniknuté informácie, totiž stále poukazujú na spustenie Windowsu 10 pre mobilné zariadenia na prelome septembra a októbra. Ktorá informácia je teda pravdivá, to zatiaľ nevieme – každopádne si do kalendára zaškrtneme aj november.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close