SpravodajstvoXiaomi

Android 9 Pie mieri na ďalšie 3 smartfóny od Xiaomi. Tešiť sa môžu majitelia týchto starších zariadeníNajnovšia verzia operačného systému Android mieri na ďalšie smartfóny od spoločnosti Xiaomi. Nový Android 9 Pie bude tým pádom konečne dostupný pre viacero vlajkových lodí spred minulých rokov, ktoré sa aktualizácie doposiaľ nedočkali.

Minuloroční vlajkonosiči

Medzi najnovšie podporované smartfóny sa radia smartfóny Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi MIX 2 a Xiaomi Mi Note 3. Všetky smartfóny by mali v priebehu niekoľkých týždňov obdržať najnovšiu aktualizáciu operačného systému, ktorá nie len zrýchli chod systému, ale aj prinesie množstvo nových funkcií. Čo sa nových funkcií týka, tie budú totožné s ostatnými aktualizovanými smartfónmi, teda až na jednu výnimku. Výnimkou je smartfón Xiaomi Mi 6, ktorý obdrží aj nový Game Turbo mód. V „ľudskej“ reči sa jedná o aktualizáciu grafického ovládača, ktorej úlohou bude zvýšiť výkon smartfónu pri hraní hier.

S informáciami prišiel inžinier spoločnosti Xiaomi, Zhang Guoquan, ktorý sa s nimi zveril na svojom osobnom profile na čínskej sociálnej sieti Weibo. Bohužiaľ, vo svojom príspevku nespomenul presný dátum dostupnosti týchto aktualizácií. Ako sme už spomínali vyššie, uvoľnenie aktualizácie na Android 9 Pie pre tieto tri smartfóny by nemalo trvať viac ako pár týždňov.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (vlastný)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi predstaví už v najbližší pondelok nový smartfón. Nebude to Xiaomi Mi A3, ale Redmi Note 7S

Tagy
Close
Close