ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Android 10 zavítal na jeden z najlacnejších Xiaomi telefónov

Prví používatelia v Európe hlásia dostupnosť nového Androidu 10 na smartfóne Redmi 7A

Majitelia jedného z najdostupnejších smartfónov od spoločnosti Xiaomi, Redmi 7A, sa konečne dočkali aktualizácie na stabilnú verziu mobilného operačného systému Android 10. Minuloročný dostupný smartfón s cenovkou na úrovni okolo 100 eur tak konečne dostáva najnovšiu verziu Androidu, ako aj úplne celú nadstavbu MIUI 11, informuje zahraničný portál XDA Developers.

Na vyššiu verziu nadstavby si však majitelia smartfónu ešte počkajú

Ako informoval spomínaný zahraničný portál, nová systémová aktualizácia je už v týchto momentoch dostupná pre majiteľov smartfónu výhradne v európskom regióne. Aktualizácia je klasickou OTA aktualizáciou, takže ak máte európsku verziu smartfónu Redmi 7A, s aktualizovaním by ste nemali mať žiaden problém.

Určite stojí za zmienku, že nová aktualizácia síce prichádza s najnovšou verziou operačného systému Android, no systémová nadstavba zostáva aj naďalej v tej istej verzii. Majitelia tak musia počítať s tým, že si na novú nadstavbu MIUI 12 budú musieť počkať ešte zopár týždňov, poprípade mesiacov.

Prichádza aj nová nádielka bezpečnostných záplat

Ak si nieste istý, či je vaše zariadenie už aktualizované, skontrolujte si v systémovú verziu, ktorá by mala byť po aktualizácii na verzii V11.0.1.0.QCMEUXM. Aktualizácia Androidu prichádza taktiež s novou bezpečnosťou aktualizáciou SPL (Android securuty patch level), ktorá je označená ako májová verzia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close