Pracovné ponuky
ANDROIDSamsung

Android 10 mieri na ďalšie Samsung smartfóny. Tentokrát na zariadenia strednej triedy. Je medzi nimi aj Váš?

Samsung začal sprístupňovať nadstavbu One UI 2.0 založenú na Androide 10 pre modely smartfónov A40, A50, A80 a A7 (2018).

Android 10 sa pomaly, ale isto rozširuje do jednotlivých modelov smartfónov. Zatiaľ Čo minulý týždeň patril spoločnosti Honor, ktorá sprístupnila najnovší Android 10 pre 4 modely smartfónov, konkrétne pre Honor 20, Honor 20 Pro, Honor View 20 a Honor 9X, tak dnešný deň patrí spoločnosti Samsung.

Spoločnosť Samsung najnovšie hlási, že začína s aktívnym uvoľňovaním nadstavby One UI 2.0 založenej na Androide 10 pre ďalšie modely smartfónov, konkrétne pre zariadenia A40, A50, A80 a A7 (2018). Dostupnosť aktualizácie dokonca hlásia viacerí používatelia smartfónov naprieč rôznymi regiónmi sveta. Inými slovami, nejde len o lokálne uvoľňovanie aktualizácie.

Android 10_One UI 2.0 Galaxy A7 2018
Zdroj: xda-developers.com

Okrem samotnej nadstavby One UI 2.0 založenej na najnovšom Androide, Samsung začal sprístupňovať a je marcovú bezpečnostnú aktualizáciu.

V súčasnosti je tak Android 10 dostupný pre viac ako 10 smartfónov od spoločnosti Samsung + pre nedávno predstavené vlajkové zariadenia z modelového radu Galaxy S20 a smartfón Galaxy Z Flip. Mimochodom, radi by sme Vám chceli dať do pozornosti recenziu na zariadenie Samsung Galaxy Z Flip, ktorú sme pre Vás pripravili pred pár dňami.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close