ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Americký e-shop omylom začal listovať Nokiu 2. Prezradil jej cenu

Nokia 2 len nedávno prešla FFC certifikáciou, čo vyvolalo viacero špekulácií týkajúcich sa dostupnosti zariadenia na americkom trhu. Podobne to bolo aj s  Nokiou 8, ktorá prešla rovnakou certifikáciou nakoniec však  spoločnosť HMD sa rozhodla, že pre americký trh nebude dostupná. Podobné špekulácie sa objavili neskôr aj v spojitosti s smartfónom Nokia 2.

Čo však čert nechcel, tak americký  predajca  B&H začal vo svojich produktoch listovať spomínané zariadenie. Cena tohto zariadenia pritom bola nastavená na úroveň 99 USD, čo je viac ako dobrá cena. Smartfón po niekoľkých hodinách však zo stránok B&H bol stiahnutý. Pravdepodobne však spoločnosť tak nechcene potvrdila, že Nokia 2 bude oficiálne distribuovaná aj v rámci USA.

Zdroj: NPU

Nokia 2 bude bojovať v semgmente najnižšej triedy

Nokia 2 na trh prinesie oživenie primárne v segmente najnižšej triedy. Ponúkna 4.7“/5“ LCD HD displej. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 212, ktorému bude sekundovať 1GB operačnej pamäte RAM spolu so 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia o MicroSD kartu. Hlavný fotoaparát by mal disponovať kamerou s rozlíšením 8MP, na prednej strane nájdeme 5MP fotoaparát. Smartfón by mal byť poháňaný batériou o veľkosti 4000mAh.

Zdroj: NPU

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close