SpravodajstvoXiaomi

Amazfit GTR a GTS dostávajú novú funkciu. Využijete ju?

Amazfit GTS a GTR dostávajú funkciu, ktorá dokáže merať kvalitu sporadického spánku, ktorý presiahne 20 minút

Populárne modely chytrých hodiniek Amazfit GTR a GTS dostávajú aktualizáciu softwaru, ktorá prináša okrem bežných opráv chýb a vylepšení stability chodu systému aj novú funkciu. Konkrétne ide o možnosť sledovania sporadického spánku v priebehu dňa, ktorý presiahne 20 minút. Na tému upozorňuje portál Tinzenhelp.com.

Funkcia sporadického spánku

Sledovanie spánku nie je pre spomínané hodinky niečím novým. Doteraz pomocou chytrých hodiniek ste mohli sledovať nočný spánok, pričom na základe dát získaných prostredníctvom hodiniek, dochádzalo k vyhodnoteniu kvality spánku. Či ste mali napríklad ľahký, hlboký spánok a podobne. Funkcia sporadického spánku však chýbala. Hodinky tak získali funkciu, ktorá umožňuje monitorovať krátky spánok počas dňa, ktorý presiahne 20 minút.

Na to, aby funkcia bola aktívnou, tak používateľ nemusí robiť nič. Stačí, ak hodinky bude nosiť na ruke. Následne v rozhraní aplikácie uvidí analýzu kvality tohto spánku. Portál píše, že verzia softwaru, v ktorej funkcia je dostupnou je 1.3.5.77 (Amazfit GTR), resp. 0.0.9.12 (Amazfit GTS).

GTS a GTR podpora sporadickeho spanku
Zdroj: tizenhelp.com

Portál zároveň dodáva, že aktualizácia je dostupná pomocou verzie aplikácie Amazfit 4.5.3. Zároveň treba povedať, že aktualizácia je uvoľňovaná priebežne pre jednotlivé regióny. Znamená to, že ak ju ešte neevidujete vo svojich chytrých hodinkách, tak je to otázka najviac niekoľkých dní, kým ju budete mať dostupnú.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close