Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRY

GPS navigator recorder: alternatívny systém navigovania pre Windows Phone

Windows telefóny sami o sebe majú v základnej výbave zakomponovanú navigáciu Here Drive, ale povedzme si úprimne, keď patríte medzi náročnejších používateľov tak môžete postrádať niektoré funkcie. Radi by sme vám preto predstavili aplikáciu GPS navigator recorder od talianskeho vývojára od Stefana Marchisia, ktorá ponúka niekoľko vylepšení, ktoré konkurenčným aplikáciám chýbajú.

Aplikácia ponúka  možnosť sledovania trasy na mape s možnosťou je uloženia do vášho smartfónu (follow-me/the app track your route) ako aj do cloudu One Drive, vďaka čomu sa budete vedieť dostať k trasám, ktoré sta absolvovali aj neskôr (napríklad aj na iných zariadeniach, na ktorých budete mať nainštalovanú túto aplikáciu). Aplikácia ďalej ponúka aktuálny prehľad základných údajov o vašom pohybe ako sú napríklad súradnice vašej polohy, rýchlosť pohybu (aktuálna / najvyššia / najnižšia), priemerná rýchlosť pohybu, prejdená vzdialenosť, počet krokov,… K týmto všetkým štatistickým dátam sa pritom dostanete aj v prípade uloženia sledovania vašej prejdenej trasy.

Medzi ďalšie výhody aplikácie patrí aj jej integrácia s Here maps, vďaka ktorej si budete môcť pozrieť napríklad čo sa vo vašom okolí nachádza (napr. reštaurácie, bary,…). Rád by som ešte vyzdvihol zaujímavú funkcionalitu „Webkamery v blízkom okolí“, vďaka ktorej sa dostanete k živému prenosu z okolitých webkamier. GPS navigator tiež obsahuje aj kompas, ktorý chýba medzi základnými aplikáciami, ktoré sú predinštalované na smartfóne.

Prostredie aplikácie si môžete pozrieť nižšie v galérii.

Zhrnutie funkcií aplikácie:

  • Kompas
  • GPS navigácia
  • Sledovanie trasy s možnosťou jej uloženia do vášho smartfónu a cloudu
  • Replay trasy (spolu s štatistickými údajmi)
  • Zdieľanie turistických plánov vašej cesty
  • Webové kamery vo vašom okolí
  • Spolupráca / integrácia s aplikáciou Here Maps

Aplikáciu nájdete v obchode zadarmo bez a otravných reklám, čo určite poteší mnohých z vás.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close