SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Značkové bezdrôtové slúchadla Alfawise A7 aktuálne kúpiš v 50% zľave

Slúchadlá Alfawise A7 TWS Wireless Mini sú špeciálne určené pre milovníkov hudby, ktorí hľadajú bezdrôtové slúchadlá. Potešia viacerými vlastnosťami ako je napríklad Bluetooth štandard 4.2 či možnosť pripojenia slúchadiel k dvom zariadeniam súčasne.

Alfawise A7

Bezdrôtové slúchadla Alfawise A7 ponúka skvelú kvalitu v podobe mono a stereo zvukových formátov a sú ľahko využiteľné pri vykonávaní každodennej rutiny pričom vám nebudú prekážať žiadne drôty ako klasických slúchadlách.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla zároveň disponujú batériou s kapacitou 50mAh s prenosným dobíjacím boxom, ktorý ponúka dodatočnú šťavu v podobe 300mAh. Okrem toho je slúchadlá možné používať do 10 metrov od zdroju.

Zdroj: produktová fotografia

Alfawise A7 sú kompatibilné s viacerými druhmi zariadenia. Od Androidu cez iOS až po Windows zariadenia. Okrem toho slúchadla ponúkajú vysokú kvalitu zvuku vrátane podporu HiFi zvuku.

Zdroj: produktová fotografia

Cenovo  tieto slúchadlá aktuálne spadajú do kategórie dostupných, stoja menej ako 18€ pričom nasledujúcich niekoľko dní cena bude aj naďalej atraktívna. V inom prípade si budete musieť za ne priplatiť ďalších 18€.

Zdroj: vlastný

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Výsledky testovania z AnTuTu jednoznačne hovoria, že Xiaomi Redmi K20 je najvýkonnejším smartfónom na trhu

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close