SpravodajstvoZariadenia

Alcatel POP 2 za 154$

Podobnú taktiku ako zvolilo HTC prináša aj spoločnosť Alcatel, ktorá bola jedným z popredných výrobcov mobilných telefónov svojho času. Alcatel po vzore HTC prináša na trh „dvojníka“ mobilu POP 2, avšak teraz ho bude poháňať operačný systém Windows Phone. Pozrite si bližšie špecifiká tohto nového zariadenia, ktoré by sa malo na americkom trhu objaviť už čoskoro.

Srdce telefónu tvorí 64-bitový procesor Snapdragon Snapdragon (prvý procesor s 64-bitovou architektúrou v mobiloch), veľkosť displeja je 4,5 palcov (rozlíšenie 480 x 854 pixelov). O plynule hranie hier sa bude starať grafický čip Adreno 306 GPU. Operačná pamäť dosahuje kapacitu 1 GB, ktorému sekunduje 8 GB úložného priestoru. Zadná kamera bude mať rozlíšenie 4MP a predná 3 MP. O výdrž telefónu sa bude starať 2000 mAh batéria.

Zdroj: phonearena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Samsung si dal patentovať smartfón, ktorý disponuje vysúvateľným displejom
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close