SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Alcatel Idol4 Pro zas o krôčik bližšie ku vstupu na trh

Alcatel Idol4 Pro bude novou vlajkovou loďou pre Windows 10 mobile. O existencii tohto telefónu s operačným systémom Windows 10 už sa dlhšie špekulovalo, ale dátum vstupu na trh aj tak nebol ešte nikdy známy. Najnovšie správy nám ukazujú, že Idol4 prešiel úspešne certifikáciou potrebnou pre WiFi zariadenia, čo nám značí, že telefón nie je už tak ďaleko od vydania na trh.

Vlajková loď Idol4 by mala mať procesor Snapdragon 820 CPU, 5.5 až 6-palcovú obrazovku s full HD rozlíšením 1080p, 64 GB vnútornej pamäťe, 4GB RAM a 21 megapixlový foťák. Samozrejmosťou je už aj podpora pre Continuum.

idol4 alcatel wifi

Aktuálna WiFi certifikácia potvrdzuje podporu pre najnovšie WiFi siete a zariadenia. Ide o zatiaľ o certifikáciu pre T-Mobile s tým, že žiadna iná verzia sa zatiaľ nevynorila. Takýto postup väčšinou naznačuje, že prvotným trhom pre telefón bude USA, ale nedá sa to ešte potvrdiť, keďže sa do dátumu vydania môže všeličo zmeniť. Idol4 by mal oficiálne výjsť niekedy ku koncu roka, ale je možné, že bude ohlásený skor podobne ako HP Elite X3, kde sa tiež špekulovalo o tom istom dátume vydania na konci roka.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close