Spravodajstvo

Alcatel pripravuje „vlajkovú loď“ Idol Pro 4

Len pred pár dňami sa do obehu dostalo nové Windows 10 Mobile zariadenie od spoločnosti Alcatel, OneTouch Fiere CL, ktoré je primárne určené pre stredne náročných používateľov.

Avšak predstavením tohto zariadenia Alcatel na poli s Windows telefónmi nekončí, dnes sa totiž objavili na internete nové informácie, ktoré priniesol exkluzívne portál WMPU o plánoch tejto francúzskej spoločnosti. V rozhovore s viceprezidentom Alcatelu pre región Severnej Ameriky Steve Cistulli padlo viacero slov o novo chystanom zariadení Idol Pro 4, ktoré by malo patriť do kategórie vyššej triedy. Konkrétne srdce tohto zariadenia údajne by mal tvoriť procesor Snapdragon 820, vďaka ktorému bude toto zariadenie disponovať funkcionalitou Continuum, dočkať by sme sa mali aj FULL HD rozlíšenia a RAM pamäte s minimálnou kapacitou 2 GB. 

Spomínané zariadenie by malo byť primárne určené opäť pre americký trh, avšak či sa dostane oneskorene aj do našich končín ostáva nateraz pod rúškom neznámeho.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close