SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Alcatel Idol 4S s Windows 10 príde s VR headsetom. Uniklo zachytené balenie zariadenia

Alcatel Idol 4S, resp. Pro je ďalšia vlajkové zariadenie s Windows 10 Mobile, ktoré by sa malo čoskoro dostať na trh ku koncovým používateľom a dnes sa na internetový portál WinFuture prišiel s obrázkom zachytávajúcim balenie tohto smartfónu.

Ako nižšie na obrázku môžete vidieť, tak zariadenie je zabalené v balení z ktorého je možné vyčítať že sa dočkáme Idol 4 spolu s operačným systémom Windows 10, ako aj VR headsetom a malo by sa objaviť aj v ponuke operátora T-Mobile.

alcatel-idol-4-balenie

Pevne veríme, že aj slovenská (resp. česká) pobočka operátora T-Mobile zaradí zariadenie tak isto do predaja, a že nebude Idol 4 dostupné len pre vybrané trhy. Ak vás o zariadení zaujíma viac informácií tak sa ich dozviete v sérii článkov, ktoré sme o zariadení priniesli už v minulosti.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close