SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Akvizícia Linkedln Microsoftom dostala „požehnanie“ od úradov v Európe

Microsoft v týchto dňoch dostal „požehnanie“ európskymi protimonopolnými úradmi v otázke oznámenej akvizície spoločnosti Linkedln z júna tohto roka, ktoré zohráva dôležitú úlohu pre úspešnú transakciu tohto obchodu. Hodnota tejto transakcie pre bežných smrteľníkov predstavuje uzrupný objem peňazí, konkrétne 26,2 miliardy dolárov.

Pre tých, ktorým Linkedin nič nehovorí tak sa jedná o najväčšiu profesijnú sociálnu sieť na svete, ktorá k dnešnému dňu má zhruba 433 miliónov používateľov. V princípe táto sociálne sieť neslúži len pre „headhunterov“, ale samotných ľudí na propagáciu samých seba.

Vo vedení spoločnosti aj naďalej zostáva CEO Jeff Weiner, avšak aj ten by mal po úspešnej akvizícii, ktorá by mala byť dokončená zhruba do pol roka dostať nového „šéfa“ v podobe hlavy spoločnosti Microsoft – CEO Satya Nadella.

Dočkáme sa podľa vás univerzálnej Windows 10 aplikácie?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close