Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

AKTUÁLNA UDALOSŤ: Huawei predstavil operačný systém Harmony OS

Spoločnosť Huawei oficiálne predstavila nový operačný systém Harmony OS, ktorý bude dostupný aj pre smartfóny.

Spoločnosť Huawei dnes oficiálne predstavila počas HDC 2019 vlastný operačný systém.

Približne 3 týždne dozadu obehli svet správy, že spoločnosť Huawei si dala registrovať novú ochrannú známku operačného systému pre smartfóny – Harmony OS. To vyvolalo u  mnohých viacero otáznikov, a to z dôvodu, že bol dovtedy komunikovaný názov Hongmeng. Dnes, v skorých ranných hodinách počas IDC 2019 (Huawei Developer Conference) Huawei oficiálne predstavil nový operačný systém.

Harmony OS

Huawei oficiálne predstavil nový operačný systém Harmony OS, ktorý podľa predstavenia bude dostupný nie len pre IoT zariadenia, ale pre celú škálu zariadení ako sú napríklad počítače, tablety, smartfóny a ďalšie. Ambícia spoločnosti Huawei je urobiť z  Harmony OS globálny operačný systém, a preto bude tento operačný systém open source projektom.

Aktuálne konferencia prebieha v plnom prúde. Ak Vás zaujíma čo sa na nej deje, tak si to môžete pozrieť prostredníctvom živého streamu nižšie.

Ďalšie správy Vám budeme prinášať v priebehu dňa.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close