NovinkyTIP REDAKCIE

Aktuálne tohto značkového JJR/C drona kúpite o tretinu lacnejšie, za menej ako 22€

Ak pokukávate po dronovi a nechcete minúť desiatky € tak vám dávame do pozornosti značkového drona JJR/C H53W, ktorého aktuálne s kupónom „SK9492“ kúpite za menej ako 22€.

JJR/C H53W drona s kupónom „SK9492“ kúpiš za menej ako 22€

JJR/C H53W je ľahký a prenosný

Tento dron, ktorý disponuje s kamerou o rozlíšení 480P ponúka okrem 6-osovej stabilizácie ponúka aj možnosť ovládanie prostredníctvom smartfónu, ktorý slúži ako ovládač.

Zdroj: produktová fotka

Jeho ďalšou zaujímavosťou je jeho veľkosť, ktorá pri rozprestretí vrtúľ je  8,3 x 8,6cm cm. V zloženom stave jeho veľkosť je len 5,8cm x 6,4cm. Inými slovami nie je ho problém prenášať či už vo vrecku bundy alebo vo vrecku rifieľ.

Zdroj: produktová fotogragia

Dolet tohto dronu je okolo 50 metrov. Ďalej disponuje batériou o veľkosti 200mAh, ktorá sľubuje 5 minút letu. Zaujímavými funkciami, ktoré sa v tejto cenovej kategórii nevidia je napríklad plánovanie letu prostredníctvom mobilnej aplikácie. Jednoducho nakreslíte dráhu letu v rozhraní aplikácie a následne sa môžete pokochať jeho letom. Mimochodom, prostredníctvom aplikácie môžete sledovať aj živý prenos prostredníctvom integrovanej kamery. PS: drona je možno ovládať aj pomocou hlasu.

Zdroj: vlastný

Ak vás tento malinky a prenosný dron zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie.

JJR/C H53W drona s kupónom „SK9492“ kúpiš za menej ako 22€

Zdroj: vlastný

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close