SamsungSpravodajstvo

AKTUÁLNA UDALOSŤ: Samsung ukončil mlčanie ohľadne zariadenia Galaxy Fold! Do predaja sa dostane v septembri

Samsung Galaxy Fold sa dostane do predaja už v septembri. Spoločnosť zároveň hlási, viacero vylepšení zariadenia.

Samsung po dlhom mlčaní prostredníctvom tlačovej správe oficiálne informuje, že Samsung Galaxy Fold zariadenie sa do predaja oficiálne dostane v  septembri tohto roka.

„Všetci v Samsungu oceňujeme podporu a trpezlivosť, ktorých sa nám od fanúšikov smartfónu Galaxy na celom svete dostalo. Vývoj smartfónu Galaxy Fold zabral mnoho času a sme hrdí na to, že sa o neho môžeme podeliť so svetom a tešíme sa, až ho ponúkneme spotrebiteľom.“

Samsung Galaxy Fold sa mal oficiálne dostať do predaja oveľa skôr. Natrafil však na problém s  vrchnou vrstvou displeja, ktorá pripomínala ochrannú fóliu. Mnoho testerov, ktorí sa dostali k  zariadeniu následne začali hlásiť, že po jej stiahnutí znefunkčnili displej. Samsung následne odložil oficiálne spustenie predaja, pokiaľ nevyrieši tento problém.

Podľa tlačovej správy, ktorú spoločnosť začala len pár minút dozadu distribuovať, všetky problémy boli vyriešené. Konkrétne hovorí:

Spoločnosť Samsung venovala dostatok času komplexnému posúdeniu dizajnu výrobku, urobila nevyhnutné vylepšenia a  zrealizovala dôkladné testy ich overenia. Ide o nasledujúce vylepšenia dizajnu a konštrukcie:

  • Vrchná ochranná vrstva displeja Infinity Flex bola potiahnutá až za rámik, takže je zrejmé, že je neoddeliteľnou súčasťou konštrukcie displeja a  nie je určená na odstránenie.
  • Galaxy Fold obsahuje ďalšie vylepšenia, ktoré lepšie chránia prístroj pred vonkajšími časticami a zároveň zachovávajú jeho osobité skladacie vyhotovenie:
    • Horná a spodná časť pántu bola spevnená novo pridanými ochrannými krytmi.
    • Pre zvýšenie ochrany displeja Infinity Flex boli pod displej pridané ďalšie kovové vrstvy.
    • Priestor medzi pántom a telom smartfónu Galaxy Fold sa zmenšil.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close