SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Ponuka na aktualizáciu na Windows 10 pre mobilné zariadenia bude zadarmo aj po 29. auguste

Microsoft pred niekoľkými dňami oficiálne oznámilo, že ponuka na bezplatnú aktualizáciu na Windows 10 vyprší 29. augusta, presne rok od jeho uvedenie. Avšak stále zostalo niekoľko otázok nezodpovedaných, hlavne čo sa týka mobilných zariadení.

Počas včerajšieho dňa Dona Sarkar, hlava programu Windows Insider potvrdila že aktualizácia na Windows 10 Mobile ostane v rovnakom režime ako doteraz.

Na to aby ste si aktualizovali svoje mobilné zariadenie je potrebné stiahnuť si aplikáciu „Poradca pre aktualizáciu“ (resp. Upgrade Advisor) a následne za pomoci tejto aplikácie je možné vyvolať aktualizácia na Windows 10 Mobile bez dodatočných poplatkov či ďalších obmedzení.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close