SpravodajstvoWindows

Aktualizácie na Windows 10 Mobile sa najskôr dočkajú nové Lumie, vieme ktoré

Microsoft tento koniec minulého roka a začiatok tohto mal celkom rušný, vypustil pre nás už viacero buildov, ktoré priniesli nie len opravy, ale aj novinky, na ktoré sa mnohí z nás tešili. Ale ako to bude s oficiálnym príchodom Windows 10 Mobile? Nuž, je tu viacero nových informácií, niektoré z nich sú dobré a iné zase nie.

Gabriel Aul prostredníctvom Microsoft svojho blogu dnes sa zmienil, že musíme byť ešte trošku trpezlivý a počkať si o niečo dlhšie na ďalší build. Ale na druhej strane, dobrou správou je, že Microsoft na novej verzii Os pracuje konštantne, a že pri vypustení najnovšej jeho verzie bude veľmi blízko k aktuálnej Windows 10 (PC) verzii čo v preklade znamená, že sa dočkáme viacerých noviniek a vylepšení, ktoré sú dnes v PC verzii Windows-u.

Dostupnosť Windows 10 Mobile

Gabriel Aul ďalej v blogu dodáva, že aktualizáciu na Windows 10 Mobile Redstone dostanú najprv tie najnovšie zariadenia ako sú Lumia 950, Lumia 950 XL a Lumia 550. Čo sa týka ostatných zariadení, tak tie dostanú aktualizáciu o niečo neskôr. No ostáva tu avšak stále jedna otázka a tou je dostupnosť. K tejto téme Gabriel Aul nepovedal žiaden presný dátum, avšak podľa jeho vyjadrení „sme skoro pripravení zdieľať nový build“ nám dáva nádej, že to bude v dohľadnej dobe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close