SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Bol uvoľnený nový build (10.0.10586.63) pre Windows 10 Mobile

Ako už z názvu článku plynie, Microsoft uvoľnil pred pár chvíľami nový build pre Windows 10 Mobile (Technical Preview), s poradovým číslom 63. Aktualizácia je dostupná pre členov programu Windows Insider (Fast Ring).

aktualizácia Windows 10 Mobile – build 10.0.10586.63

Avšak ak čakáte v novom builde prelomové novinky, tak vás budeme musieť sklamať. Podľa slov Gabriela Aula „…robíme cielené zmeny aby sme opravili špecifické problémy s mobilom “, teda inými slovami sa  jedná iba o systémové vylepšenia operačného systému.

Microsoft týmto krokom určite poteší viacerých používateľov programu Windows Insider, keďže podľa slov tisícok užívateľom z celého sveta sa Windows 10 Mobile nespráva „rovnako“ na každom zariadení. Pevne veríme, že táto aktualizácia prinesie lepšiu optimalizáciu a aj na vašu Lumiu.

Dajte nám vedieť či ste si všimli nejaké zmeny po aktualizácii.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close