Windows

Aktualizácia „Redstone“ je vonku (build 1108). Dostupná je pre používateľov Fast Ringu

Patríte medzi používateľov Windows Insider Fast Ring? Ak ste si odpovedali kladne, máme pre vás dobrú správu, Microsoft uvoľnil aktualizáciu „Redstone“ pre členov Fast Ringu, aktualizácia nadväzuje na predošlú aktualizáciu Treshold.

V prípade ak vám nevyskočilo okokno na aktualizáciu samo, vyvoláte ju cez Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows Update.

Avšak ak ste sa tešili ako my na nové funkcionality, ktoré boli v súvislosti s aktualizáciou Redstone spomínané tak vás budeme musieť sklamať, nenájdete ich tam. Microsoft na margo tejto situácie sa na svojom blogu vyjadril nasledovne:

„V tomto builde neuvidíte zatiaľ veľké badateľné zmeny alebo nové vlastnosti. Práve teraz, sa náš tím sústreďuje na vylepšovanie založenom na spätnej väzbe získanom z Novembri. Výsledkom toho je niekoľko zmien, ktoré pôjdu von cez kumulatívny update cez Windows aktualizácie na vaše PC bežiace pod Windows 10. Taktiež pracujeme na niektorých štrukturálnych vylepšeniach na OneCore, čo je zdieľané jadro pre PC, tablety, loT, HoloLens a Xbox aby fungovali efektívnejšie. Robíme nejaké úpravy kódu a ďalšie inžinierske práce aby sme sa uistili, že OneCore je optimálne navrhnutý pre uvoľňovanie nových funkcií a vylepšení v budúcom roku.

Ak by ste nám chceli pomôcť, spätnú väzbu nám môžete dať cez Windows Feedback app.“

Zdroj: Microsoft blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close