APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Aktualizácia OneNote prináša ďalšiu veľkú vec, zatiaľ však len pre Insider program

Aplikácia OneNote sa dočkala malej, no užitočnej aktualizácie pre užívateľov Windows Insider Fast Ring. V tejto verzii aplikácie nájdete novú funkciu, pomocou ktorej môžete jednoducho pripojiť nahrávku do vašich poznámok jednoducho pomocou drag-and-drop.

Množstvo interaktívnych funkcií

Najnovšia aktualizácia OneNote pre Windows 10 prináša:

  • Audio poznámky – nahrajte si schôdzku alebo prednášku a pridajte si ju ako súčasť svojich poznámok
  • Jednoduchšie vkladanie súborov a obrázkov – rýchlo vložte súbory a obrázky ťahaním alebo vložením do svojich poznámok (drag-and-drop).
  • Zachyťte svoju obrazovku – použite klávesovú skratku Win+Shift+S  na zachytenie určitej oblasti na obrazovke a potom ju vložte do programu OneNote alebo akejkoľvek inej aplikácie ako obrázok. (funckia vyžaduje Windows 10 Creators Update.)
  • Drag and drop – udržujte všetko organizované pomocou rýchleho a jednoduchého pretiahnutia stránok alebo sekcií do rôznych sekcií alebo notebookov.
Zdroj: vlastný

Ak OneNote využívate pravidelne, tieto nové funkcie určite oceníte. Umožnia vám väčšiu interaktivitu a pokiaľ si nechcete každé slovo iba zapisovať, funkcia nahrávania pre vás určite bude obrovským plus. Zdá sa, že Microsoftu na svojich zákazníkoch naozaj záleží, a preto vyvíja aplikácie tak, aby im čo najviac uľahčil prácu.

Zdroj: Office Support

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Microsoft OneNote Windows Insider
Close
Close