ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Ďalšie masovo rozšírené zariadenia z kuchyne Xiaomi dostanú update na Android Pie

Xiaomi určite vie ako potešiť svojich zákazníkov. Okrem pravidelne predstavovaných nových zariadení a aktualizácii nadstavby MIUI Xiaomi nezabúda ako na samotný operačný systém, ktorý sa snaží udržiavať neustále aktuálny.

Najnovšie sa na MIUI stránkach objavila informácia, ktorá hovorí o aktualizácii Androidu na najnovšiu verziu Android 9 Pie.

Najmenej ďalšie 4 zariadenia z kuchyne Xiaomi dostanú update na Android 9 Pie

Na stránkach MIUI spoločnosť Xiaomi zahájila nábor beta testerov pre Android 9 Pie. Konkrétne sa jedná o používateľov zariadení Xiaomi Redmi Note 5, Xiaomi Mi 6X, Xiaomi Redmi 2S a Xiaomi Redmi 6 Pro. Predpokladaný termín uvoľnenia oficiálne dostupnej verzie Androidu 9.0 sa predpokladá v prvom kvartáli tohto roka, teda do konca marca.

Ak sa chcete zúčastniť BETA testovania najnovšej verzie Androidu na vyššie spomínaných stránkach tak si otvorte stránku MIUI a postupujte podľa pokynov.


Zdroj: via XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close