Spravodajstvo

Microsoft vypúšťa update pre Lumiu 930, 730, 830 a 1520, ktorý odstraňuje závažnú chybu

Ak ste vlastníkom jedného z nasledovných telefónov od Nokie: Lumia 930, 730, 830 alebo 1520, hlavne v prípade ak máte neblokovanú verziu, tak by ste mali spozornieť. Microsoft totiž práve vypúšťa do obehu aktualizáciu softwaru, ktorá odstraňuje kritickú chybu, ktorá zapríčiňovala náhodné reštarty telefónu spojených s obnovením továrenských nastavení. Na danú chybu poukazovalo podľa slov Microsoftu, viacero používateľov,  pričom bližšie nešpecifikoval, či sa jedná len o chybu bo vybraných oblastiach, alebo či sa jedná o globálny problém.

Microsoft v oficiálnom vyjadrení povedal:

„Identifikovali sme problém vo verzii Windows Phone 8.1, ktorý spôsoboval pravidelné reštarty zariadení. Chybu odstránime prostredníctvom aktualizácie.“

Súčasná verzia OS, v ktorej bola identifikovaná daná chyba je 8.10.14226.359. Po aktualizácii by ste mali mať verziu 02540.00019.14522.26006.

Vyskytla sa daná chyba aj vo u vás? Dajte nám vedieť.

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close